Перейти до публікації

Безкоштовне житло для українців у Польщі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Надають проживання з харчуванням для людей  з України (безкоштовно). У будівлі є спільна кухня, їдальня, пральня, загальна кімната для дітей та великий огороджений двір.Можливо, працювати на сезонних роботах, для бажаючих! До кінця війни!

Центр знаходиться в Сілезькому воєводстві Люблінецького повіту, Польща.

За додатковою інформацією, українською:

+48508643947

+380980301924 (Viber)

польскою:

726739957, 791671938

За великим запитом, безкоштовного проживання в Польщі, є прохання для бажаючих допомогти! В центрі є, не повністю відремонтований поверх, потрібно, ваша допомога, нижче я напишу, чого потрібно. Небайдужих, прошу, підключитись до облаштування кімнат,тобто: плитка для підлоги і клей, гіпс і білила, світильники, коробки дверні і двері внутрішні. Також потрібно ліжка, табурети, столи, шафи, постільні комплекти повністю, кухонні плити, холодильники,пральні машини, посуда, утварь і все для кухні, які теж відремонтовано! Туалети і душеві відремонтовано! Ваша допомога пришвидше заселення до зими, з повагою, до всіх людей в цій славній країні, хороших і добрих людей!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Я з сином ще в Україні. Хочемо їхати в Польщу, але питання житла пугає. До вас можно приїхати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.10.2022 в 23:11, Ольга Василега сказал:

Я з сином ще в Україні. Хочемо їхати в Польщу, але питання житла пугає. До вас можно приїхати?

Подзвоніть або напишіть за вказанними номерами

+48508643947

+380980301924 (Viber)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я буду  ехать в начале ноября ,  вот хотел бы узнать , там реально найти  жилье для парня одного 30 лет  временно.  помочь найти где  купить можно машину , и поиском работы?

Змінено користувачем Gabrielle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Gabrielle сказал:

я буду  ехать в начале ноября ,  вот хотел бы узнать , там реально найти  жилье для парня одного 30 лет  временно.  помочь найти где  купить можно машину , и поиском работы?

Для жилья - позвоните по указанным номерам или напишите, поиск работы, покупка машины - тут скорее придётся самому, слишком много украинцев сейчас в Польше, и этими вопросами волонтёры уже не занимаются 

+48508643947

+380980301924 (Viber)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер мы хотим в конце октября уехать с 3 детьми в Польшу. У нас многодетноя семья подскажите пожалуйста куда именно нам ехать в какой центр для беженцев либо какой город?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сергей Василенко сказал:

Добрый вечер мы хотим в конце октября уехать с 3 детьми в Польшу. У нас многодетноя семья подскажите пожалуйста куда именно нам ехать в какой центр для беженцев либо какой город?

Добрый вечер, рекомендую искать город в Польше, который подходит вам по жилью или работе, потому что украинцев в Польше сейчас очень много. Актуальная информация о Польше - здесь 

 

 

для поиска бесплатного жилья позвоните или напишите на указанные в этом посте номера телефонов. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.Ми сім’я біженців з України  з маленькою дитиною. Ми в понеділок вранці приїзджаємо з Запоріжжя до Пшемисля, сім‘я 4 людини. Двоє дітей і двоє дорослих. Чи можемо ми поселитися у вас безкоштовно в квартирі? І які умови проживання? Я написав вам ще на номер де можна писати в вайбер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Ми сім’я біженців з України  з маленькою дитиною. Ми в понеділок вранці приїзджаємо з Запоріжжя до Пшемисля, сім‘я 4 людини. Двоє дітей і двоє дорослих. Чи можемо ми поселитися у вас безкоштовно в квартирі? І які умови проживання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2022 в 21:21, DmytroDima сказал:

Здравствуйте.Ми сім’я біженців з України  з маленькою дитиною. Ми в понеділок вранці приїзджаємо з Запоріжжя до Пшемисля, сім‘я 4 людини. Двоє дітей і двоє дорослих. Чи можемо ми поселитися у вас безкоштовно в квартирі? І які умови проживання? Я написав вам ще на номер де можна писати в вайбер

 

В 22.10.2022 в 21:33, DmytroDima сказал:

Добрий вечір. Ми сім’я біженців з України  з маленькою дитиною. Ми в понеділок вранці приїзджаємо з Запоріжжя до Пшемисля, сім‘я 4 людини. Двоє дітей і двоє дорослих. Чи можемо ми поселитися у вас безкоштовно в квартирі? І які умови проживання?

Добрий день, з приводу житла - телефонуйте по вказанним номерам чи напишіть їм

+48508643947

+380980301924 (Viber)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрий вечір. Хочу в грудні виїхати до Польщі з мамою та 2 дітками ( 6 місяців та 11 років) підскажіть, будь ласка, чи можна знайти безкоштовно житло нам хоча б тимчасово? Бо боюся з малюком залишитися на вулиці.

Змінено користувачем k_olena
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, k_olena сказал:

Добрий вечір. Хочу в грудні виїхати до Польщі з мамою та 2 дітками ( 6 місяців та 11 років) підскажіть, будь ласка, чи можна знайти безкоштовно житло нам хоча б тимчасово? Бо боюся з малюком залишитися на вулиці.

Добрий вечір, у зв'язку з великою кількістю українців в  Польщі, житло знайти важко, рекомендую подзвонити по номерам, які вказані у цьому пості та дізнатися, чи є в них щось 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...