Перейти до публікації

Безкоштовна евакуація та лікування для українців, які постраждали від війни


Alona

Рекомендовані повідомлення

Українці, які постраждали внаслідок збройної агресії рф, можуть бути евакуйовані та доправлені на спеціалізоване лікування до клінік Європи. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Евакуація для українських пацієнтів — безоплатна. Транспортування та лікування українських громадян у рамках програми медевакуації фінансується міжнародними організаціями, а також країнами, що приймають українців.

https://popasnaya.city/cards/237438/poterpili-vid-vijni-ukrainci-mozhut-podati-zayavku-na-medichnu-evakuaciyu-za-kordon?fbclid=IwAR38B8ABc3Z9GeYXjBINYOoAVho7ZgkJyNYJepzlQbsAooN0uEQgbR6Ukdw

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ira.mikhaleva.77@gmail.com

Добрий вечір! Скажіть будь ласка мій син постраждав від війни, лежали в лікарні місяць, зараз на домашньому лікуванні. Чи можна до вас звернутися? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, ira.mikhaleva.77 сказал:

ira.mikhaleva.77@gmail.com

Добрий вечір! Скажіть будь ласка мій син постраждав від війни, лежали в лікарні місяць, зараз на домашньому лікуванні. Чи можна до вас звернутися? Дякую.

Доброго дня, ознайомитися з алгоритмом медичної евакуації можна за посиланням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...