Перейти до публікації

Необхідні документи при першому візиті у квестуру:


Alona

Рекомендовані повідомлення

— закордонний паспорт або внутрішній український паспорт ІD-картка.

Якщо у вас внутрішній український паспорт (книжечка) — необхідно зробити в консульстві України в Римі ідентифікаційний сертифікат (certificato d'identità di cittadino ucraino), та тільки з його наявністю йти у квестуру. Також даний сертифікат буде необхідний власникам ІD картки, без нього ви НЕ ОТРИМАЄТЕ готовий дозвіл на проживання (permesso di soggiorno).

— ospitalità/cessazione del fabbricato — документ про реєстрацію вашого проживання в державній структурі або у приватних осіб. Якщо ви живете у приватних осіб, обов'язково перевіряйте наявність печатки на документі. Не достатньо тільки заповненого бланку. Печатку ставлять у комуні, комісаріаті, або реєструють онлайн. Якщо онлайн— обов'язково роздрукуйте відповідь від поліції "ricevuta di avvenuta consegna"— це рівноцінно печатці. Має бути заповнено на кожного члена сім'ї окремо.

— 4 фотографії

— апостильоване свідоцтво про народження дитини з легалізованим італійським перекладом або вклеєне фото неповнолітніх дітей в закордонний паспорт одного з батьків.

— якщо у вас і дитини внутрішні українські паспорти, для підтвердження батьківства потрібно зробити ідентифікаційні сертифікати в консульстві України.

— фотокопії усіх вищезазначених документів+печатки перетину Європейського кордону.

Прийти зранку (максимум до 9 години)

Якщо в день візиту у квестуру у вас буде тільки закордонний паспорт чи ID-картка, не хвилюйтеся, буде призначена дата нового візиту (приблизно через 1-2 тижні) для подачі всього пакету документів та здачі відбитків пальців.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...