Перейти до публікації

$1000 для українців: нова програма фінансової допомоги


Alona

Рекомендовані повідомлення

Це підтримка від благодійного проекту $1KProject, а дав ініціативу американський бізнесмен українського походження Алекс Іскольд. Спонсорами можуть бути як великі корпорації, бізнесмени, підприємці, так і звичайні сім'ї.

Хто може брати участь?

Будь-яка сім'я, шо опинилася у скрутному становищі. Це можуть бути як внутрішні переселенці та біженці, які виїхали з країни, так і ті, хто не змінив місця проживання. У пріоритеті сім'ї з дітьми та люди похилого віку.

Як подати заявку на участь?

Необхідно заповнити заявку на сайті проекту, прикріпивши фото, посилання на соцмережі та детально розповівши про ситуацію, в якій опинилася родина. Також, потрібно обов'язково підписатися на сторінки $1KProject у Instagram та Facebook.

Форма для подання заявки

Після обробки заявки з вами зв'яжуться представники проекту по e-mail або в соцмережах. Грошовий переказ буде надіслано через платіжну систему Wise, потім його можна буде вивести на банківську картку. Виплата одноразова, заявку також можна залишити лише один раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...