Перейти до публікації

Іспанія: грошова допомога українцям


Alona

Рекомендовані повідомлення

ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З УКРАЇНИ ЗАТВЕРЖЕНА

Увага! Просимо ознайомитися з текстом цього допису в повному обсязі, для того, щоб зрозуміти увесь механізм надання Урядом цієї субвенції, а – отже - порядку ваших дій як кінцевих отримувачів (бенефіціарів).

2 серпня в Офіційному державному віснику (BOE) опублікований Королівський Указ 673/2022

https://www.boe.es/boe/dias/2022/08/02/pdfs/BOE-A-2022-12938.pdf

Зазначений Указ регулює НАДАННЯ СУБВЕНЦІЇ (фінансування) з державного бюджету АВТОНОМНИМ СПІЛЬНОТАМ (comunidades autónomas) пропорційно кількості переселенців та її зростання за рахунок новоприбуваючих з України переселенців у кожній конкретній автономній спільноті.

Автономні спільноти в свою чергу ЧЕРЕЗ ОРГАНИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ організують виплати за рахунок зазначених субвенцій ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ вимушеним переселенцям з України.

РОЗМІР ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ – 400€ на місяць на кожного дорослого та 100€ на неповнолітніх

Виплата на неповнолітніх додається до виплати одного з бітьків чи опікунів.

ТРИВАЛІСТЬ ВИПЛАТИ – 6 місяців.

У випадку зміни місця проживання протягом цих 6 місяців, виплата за новим місцем проживання призначається з врахуванням попередніх виплат, тобто загальний період виплати залишається 6 міс., і не збільшується за ніяких обставин.

В Указі НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО (не згадується) можливості призупинки (наприклад, на період відсутності) та відновлення виплати.

УМОВИ ВИПЛАТИ:

З заявою про надання допомоги можуть звертатися особи, що відповідають ВСІМ наступним вимогам:

- отримали статус тимчасового захисту;

- не знаходяться під патронатом офіційних центрів та установ, що здійснюють прийом переселенців;

- зареєстровані за місцем проживання ((empadronamiento);

- не мають фінансових засобів та доходів.

Цей факт засвідчується заявником у письмовій формі, а також перевіряється через бази даних соціального страхування (vida laboral) органами соціального забезпечення.

ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ВИПЛАТИ:

Указ не визначає напряму порядок призначення виплати, а зазначає, що їх організацію та призначення забезпечують ОРГАНИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ на місцях.

ЗАГАЛЬНА сторінка для запису (cita) для оформлення пільг та виплат в органах соціального забезпечення:

https://sede.seg-social.gob.es/wps/portal/sede/sede/Ciudadanos/cita previa para pensiones y otras prestaciones/13cita previa para pensiones y otras prestaciones/?_ga=2.267353161.691280659.1659362445-251897299.1659362445

Телефони для запису (cita) для оформлення пільг та виплат в органах соціального забезпечення:

915412530 або 901106570

Чи буде запис для оформлення фінансової допомоги для переселенців здійснюватися в рамках загального механізму (за посиланням, наведеним вище), чи буде виділений окремий розділ в системі отримання сіти (як це, наприклад, зроблено в системі отримання TIE для українців) поки що невідомо.

Допис підготовлений для Почесного Консульства України у Валенсії з метою інформування і не є юридичною консультацією.

За конкретною інформацією щодо процедури призначення допомоги потрібно звертатися до Oficians de la Seguridad Social.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona змінив заголовок на Іспанія: грошова допомога українцям

Щоб отримати допомогу зареєструйтеся тут у розділі Make an appointment for pensions and other benefits (INSS): https://cutt.ly/YZAAks2.

Після бронювання, під час візиту зможете подати заявку на допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня. знаходжусь в Іспанії  з маленькою дитиною , приїхали з України , хочу отримати грошову допомогу , але не знаю де це зробити або де можна забронювати ( cita) , не володію Іспанською , тільки українською та англійською . не могли би ви допомогти , як мені отримати допомогу, чи куди звернутися ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, ayou сказал:

доброго дня. знаходжусь в Іспанії  з маленькою дитиною , приїхали з України , хочу отримати грошову допомогу , але не знаю де це зробити або де можна забронювати ( cita) , не володію Іспанською , тільки українською та англійською . не могли би ви допомогти , як мені отримати допомогу, чи куди звернутися ? 

Щоб отримати допомогу зареєструйтеся тут у розділі Make an appointment for pensions and other benefits (INSS): https://cutt.ly/YZAAks2.

Після бронювання, під час візиту зможете подати заявку на допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
В 08.08.2022 в 09:06, Alona сказал:

Щоб отримати допомогу зареєструйтеся тут у розділі Make an appointment for pensions and other benefits (INSS): https://cutt.ly/YZAAks2.

Після бронювання, під час візиту зможете подати заявку на допомогу.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2022 в 09:06, Alona сказал:

Щоб отримати допомогу зареєструйтеся тут у розділі Make an appointment for pensions and other benefits (INSS): https://cutt.ly/YZAAks2.

Після бронювання, під час візиту зможете подати заявку на допомогу.

Добрий день,скажіть будьласка, якщо раніше знаходився під захистом Червоного Хреста, моя сім‘я може отримати грошову допомогу від держави?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Алекс1980 сказал:

Добрий день,скажіть будьласка, якщо раніше знаходився під захистом Червоного Хреста, моя сім‘я може отримати грошову допомогу від держави?

Якщо ще знаходитесь під патронатом - скоріш за все вам відкладуть, там я пункт «- не знаходяться під патронатом офіційних центрів та установ, що здійснюють прийом переселенців»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona закріпив темі

Новая важная информация по помощи в 400€ для Украинцев.

Информация из INSS :

Помощь принята, но оформлять ее нужно через канцелярию в Ayuntamiento:

1) звонить на номер 012 и они направляют куда нужно на ситу. 2)условия:

- статус временной защиты после 24.02.2022

- прописка

- счет в банке для украинцев( в Испанском банке)

- не получать какие либо выплаты от организаций

- не состоять в любых кк и типо того (помощь только для тех кто по параграфу 24 без вспомогательных организаций) 

!! Хитрить и тп., не получится, все есть в миграционых файлах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
12.09.2022 в 10:25, Alona сказав:

Новая важная информация по помощи в 400€ для Украинцев.

Информация из INSS :

Помощь принята, но оформлять ее нужно через канцелярию в Ayuntamiento:

1) звонить на номер 012 и они направляют куда нужно на ситу. 2)условия:

- статус временной защиты после 24.02.2022

- прописка

- счет в банке для украинцев( в Испанском банке)

- не получать какие либо выплаты от организаций

- не состоять в любых кк и типо того (помощь только для тех кто по параграфу 24 без вспомогательных организаций) 

!! Хитрить и тп., не получится, все есть в миграционых файлах.

Відомо вже як довго очикувати на першу виплату?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, АнатБут сказал:

Відомо вже як довго очикувати на першу виплату?

В кожному регіоні Іспанії - індивідуально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна отримати допомогу, Тим хто її не отримував? Мені дали допомогу на родину, але без мамы й хлопчика, йкий зараз під опікою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, VikKan сказал:

Чи можна отримати допомогу, Тим хто її не отримував? Мені дали допомогу на родину, але без мамы й хлопчика, йкий зараз під опікою.

подзвоніть на номер 012, вони підкажуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...