Перейти до публікації

ЮНІСЕФ спільно з містом Краків допомагають українським дітям у Кракові


Yuriy

Рекомендовані повідомлення

✅ ЮНІСЕФ спільно з містом Краків допомагають українським дітям у Кракові

Краків отримав фінансовий грант від організації UNICEF, призначений українським родинам. Це наслідок підписаної в березні угоди про допомогу між містом та представниками цієї організації. Допомога Дитячого фонду ООН полягає у співфінансуванні догляду в приватних яслах, дитячих клубах та денними опікунами для дітей біженців з України. Така допомога полегшить працевлаштування жінок, які часто не мають забезпеченої опіки за дітьми.

Організація субсидуватиме 200 місць для дітей біженців, а сума співфінансування на кожну дитину до 3 років становить 1200 злотих. У рамках цієї субсидії заклад надаватиме повний пансіон та догляд протягом 10 годин на добу. Батьківська оплата становитиме максимум 400 злотих на місяць. Цю суму також можна покрити за рахунок субсидії Установи соціального страхування у випадку дитини, на яку один із батьків не отримує сімейний капітал.

У разі надання субсидії установа підписує договір про опіку з батьками або опікунами дитини та інформує про це Адміністрацію міста Кракова. Угода може набути чинності з липня 2022 року і триватиме не більше ніж до кінця цього року.

Детальну інформацію про цей грант можна знайти в Бюлетені публічної інформації.  Komunikaty dla rodziców dzieci- Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa - BIP MK

 (https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=98869&_ga=2.142758128.493382776.1658233222-3911292.1658233222)Перелік місць догляду, які охоплює програма, можна знайти тут (https://www.krakow.pl/zalacznik/423131) y Детальні інструкції тут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...