Перейти до публікації

Португалія: українська школа і дитсадок


Alona

Рекомендовані повідомлення

Українська школа «Оберіг» в місті Ешторіл запрошує дітей на навчання. 1-11 класів. При школі працює дитячий садок (діти 4,5 років).  Всі учні школи мають можливість розвивати свої таланти в танцювальному колективі, вокальному та художньому гуртках.

Адреса школи: Rua Brito Camacho, 104 São João do Estoril.

Контакти: тел. 962659168 / 965398940

Сторінка школи: https://www.facebook.com/escola.oberig/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Я проживаю у Харкові. У мене син 7років і донька 18 років. Місто бомблять кожен день. Хотіла би для дітей кращого. Виїхати з цього пекла. Не маю знайомих за кордоном. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Оксана 80 сказав:

Доброго дня! Я проживаю у Харкові. У мене син 7років і донька 18 років. Місто бомблять кожен день. Хотіла би для дітей кращого. Виїхати з цього пекла. Не маю знайомих за кордоном. 

Добрый день.

Наиболее социально организованная страна - Германия. Есть социальная помощь, обучают языку, помогают в трудоустройстве. Однако, процесс оформления длительный. Жилье на первое время найти будет непросто и будет стоить денег. Если у вас есть сбережения на первое время, можно пробовать. 

Рекомендуем предварительно изучить разделы Правовые вопросы на нашем форуме по интересующим вас странам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...