Перейти до публікації

Безкоштовний громадський транспорт у Познані з 1 липня


Alona

Рекомендовані повідомлення

З 1 липня громадяни України зможуть користуватися наступними формами підтримки організованими ZTM (Управлінням міського транспорту):

- безкоштовний проїзд автобусами і трамваями на підставі спеціально виданої довідки ZTM Poznań.

Довідка на безкоштовний проїзд буде доступна до 7 днів від дня перетину українського кордону з будь-якою іншою державою та діятиме 14 днів від моменту її видачі.

- *одноразово - спеціальний соціальний квиток за 1 злотий на 30 днів.*

Особи, які отримують одноразову грошову допомогу для громадян України, зможуть користуватися спеціальним соціальним квитком на 30 днів за 1 злотий, який можна записати тільки на іменну карту PEKA. Для реєстрації пільги та придбання квитка в одному з пунктів обслуговування клієнтів ZTM Poznań потрібно буде пред'явити відповідну довідку від PCŚ (видану 23 червня або пізніше).

- *метрополітальний квиток (пол. bilet metropolitalny), дійсний до 30 вересня 2022 року.*

Особи, які перетнули кордон України з будь-якою країною 24 лютого або пізніше і отримали номер PESEL зі статусом UKR, зможуть придбати метрополітальний квиток, який діятиме максимально до 30 вересня 2022 року. Це акційна версія найпопулярнішого довгострокового квитка, який можна записати тільки на іменну карту PEKA.

Крім того, біженці зможуть користуватися деякими загальними правами, зокрема безкоштовний проїзд для осіб старше 70 років та спеціальні квитки для учнів початкової школи.

Діти, які були прийняті до початкових шкіл Познані, зможуть користуватися спеціальними квитками для учнів початкових шкіл, що записуються на іменній карті PEKA на основі шкільного учнівського квитка.

 

 

Протягом декількох днів ми Вам зателефонуємо. Дякуємо.

www.mb-montec.de

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...