Перейти до публікації

Нові умови щодо реєстру PESEL UKR


Alona

Рекомендовані повідомлення

Українцям в Польщі: нові положення щодо реєстру PESEL UKR

Якщо ви перебували за межами Польщі довше, ніж на 30 днів, але в межах Шенгенської зони, ви зможете відновити захист.

Захист також може бути відновлений, якщо людина повернеться до Польщі після виїзду в Україну довше, ніж на 30 днів. Причина повернення має бути обґрунтована – це активні бойові дії за місцем проживання особи.

Офіційна інформація

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Alona сказал:

Українцям в Польщі: нові положення щодо реєстру PESEL UKR

Якщо ви перебували за межами Польщі довше, ніж на 30 днів, але в межах Шенгенської зони, ви зможете відновити захист.

Захист також може бути відновлений, якщо людина повернеться до Польщі після виїзду в Україну довше, ніж на 30 днів. Причина повернення має бути обґрунтована – це активні бойові дії за місцем проживання особи.

Офіційна інформація

Поясните пожалуйста, что значит але в межах Шенгенської зони? Я можу це розуміти так: якщо в мене вичерпано термін 90 днів і є Песель я можу пересуватись у інші країни ЄС? Може десь є більш детальні роз’яснення ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ТетянаС сказал:

Поясните пожалуйста, что значит але в межах Шенгенської зони? Я можу це розуміти так: якщо в мене вичерпано термін 90 днів і є Песель я можу пересуватись у інші країни ЄС? Може десь є більш детальні роз’яснення ?

Це означає, що для збереження Песеля ви окрім Польщі та України можете виїхати в ті країни, які входять до ЄС та Шенгену. Тобто при виїзду до Великобританії, Кипру, Болграрії, Хорватїї або Румунії більше ніж на 30 днів ви не зможете поновити Песель. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...