Перейти до публікації

Усі актуальні виплати у Польщі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Розповідаємо про фінансову допомогу, на яку можуть розраховувати українці у Польщі.

Одноразові 300 злотих

Оформити допомогу біженцям у Польщі в 300 злотих можна в гміні за місцем знаходження, там де раніше отримували спеціальний PESEL.

700 злотих від ООН

Дані виплати також для українських біженців, але вже не від польського уряду, а від Організації Об’єднаних Націй. Величина допомоги 600-700 злотих на місяць три місяці поспіль.

500 злотих на медикаменти

Суть програми — повна оплата та/або часткове співфінансування витрат на лікарські препарати.

Складні життєві ситуації

Це цілий комплекс різної фінансової допомоги, що призначається як постійно, так і на певний період. Може бути в разі серйозної хвороби, інвалідності, втрати житла, роботи тощо.

Співфінансування дитячого садка: 400 злотих

Це вже допомога із розряду «сімейних» або «дитячих». Є можливість оплати частини витрат на дитячі дошкільні заклади в сумі до 400 злотих за кожен місяць.

Rodzina 500+

Є щомісячними виплатами у розмірі 500 злотих на кожну дитину, яка проживає в Польщі. Оформляють допомогу батьки чи опікуни.

Dobry Start: 300 злотих для підготовки до школи

Перед початком кожного навчального року батькам виділяється додатково 300 злотих на кожну дитину для її підготовки до школи. За певних умов допомогу можна отримати на студентів до 20 і навіть 24 років (у разі інвалідності).

Сімейний капітал: 12000 злотих на дитину

Призначається на дитину віком від 12 до 35 місяців. Загальна сума — 12000 злотих, але виплачується щомісячними частками, які можуть бути розтягнуті (на вибір батьків) на рік (1000 злотих на місяць) або на 2 роки (500 злотих, відповідно).

710 злотих від Червоного хреста

Складає допомога 710 злотих для заявника та по 610 злотих на місяць для членів його сім’ї. Виплачується протягом 4-х місяців. Однак цей вид допомоги надається лише тим, хто не оформляв виплати від інших гуманітарних організацій, зокрема 700 злотих від ООН.

Виплати по 700 злотих від Diaconie Katastrophenhilfe

Виплати аналогічно допомозі від ООН — це 700 злотих на заявника плюс по 600 злотих кожного члена його сім’ї протягом 3х місяців.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...