Перейти до публікації

Чехія: коли можна телефонувати до швидкої медичної допомоги


Alona

Рекомендовані повідомлення

Коли телефонувати 155?

Завжди, коли виникає раптовий розлад здоров'я або серйозні травми. Наприклад, необхідно викликати службу швидкої допомоги в таких випадках:

• біль у грудях, тиск у грудях

• порухи дихання

• порушення свідомості, неусвідомленість, судоми

• більш серйозні травми

• отруєння або випадкове вживання наркотиків або хімічних речовин

Ви можете зателефонувати за номером 155 з будь-якого телефону в Чехії, включаючи мобільні телефони, номер лінії 155 завжди без префікса і безкоштовно.

Виїзд екстреної служби показаний у випадках, коли здоров'я або життя пацієнта знаходиться під загрозою.

Машини швидкої допомоги не їдуть, наприклад, на грип та інші поширені захворювання, які є відповідальністю лікарів загальної практики.

Необхідно викликати службу швидкої допомоги в тих випадках, коли здоров'я пацієнта або його життя знаходиться під прямою загрозою або коли спостерігається раптове погіршення стану здоров'я.

Зателефонуйте за номером 155, якщо виникає серйозна травма, коли пацієнт скаржиться на біль у грудях або  якщо  є проблеми з диханням, коли є порушення свідомості, або коли пацієнт без свідомості.

Також зателефонуйте, якщо у постраждалої людини є судоми, отруєння або випадкове попадання наркотиків або хімічних речовин.

Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...