Перейти до публікації

Koblenz, Kreis Mayen-Koblenz: Шаги регистрации


Stand4Peace

Рекомендовані повідомлення

german-corner-2254666.jpg

Was in den ersten Tage zu tun ist:

Alle Ukrainer, die eine Unterkunft bezogen haben, sollten sich die

 1. beim Bürgeramt anmelden. Hierfür wird oftmals eine Wohnungsgeberbestätigung verlangt, die bundesweit einheitlich ist. Ferner sollte man
 2. ein Girokonto eröffnen. Hierfür muss die Meldebescheinigung und der Reisepass vorgelegt werden. Auf das Girokonto kann später der Arbeitslohn, Kindergeld oder die Sozialleistung überwiesen werden.
 3. einen Aufenthaltstitel beantragen. Wer dann noch „Hilfe zum Lebensunterhalt“ braucht sollte
 4. einen Antrag auf Asylbewerberleistungen beim Sozialamt der Stadt- oder Verbandsgemeindeverwaltung stellen.

Aufenthaltstitel: Nach der „Massenzustromrichtlinie“ ist die Ausländerbehörde ermächtigt, einen Aufenthaltstitel (AE) nach § 24 AufenthG ab sofort auszustellen. Zum begünstigten Personenkreis zählen Ukrainer, und Drittstaatenangehörige mit Schutzstatus sowie deren Kinder, die sich vor dem 24.02.2022 in der Ukraine aufgehalten haben. Alle Ukrainischen Staatsangehörigen, die mit Wohnsitz angemeldet sind, werden von der Ausländerbehörde Zug um Zug eingeladen, um den Aufenthaltstitel zu beantragen. Bitte stellen Sie sicher, dass der Briefkasten mit den Namen der Personen beschriftet ist. Ansonsten werden die Schreiben nicht zugestellt.

Перекладено українську мову за допомогою google translate

Спойлер

Що робити в перші дні:

Усі українці, які вселилися в житло, мають отримати

 1. Зареєструватись у відділі реєстрації громадян. Для цього часто потрібне підтвердження орендодавця, яке є єдиним для всієї країни. 
 2. Відкрити розрахунковий рахунок. Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про реєстрацію та паспорт. Згодом на поточний рахунок можна буде перерахувати заробітну плату, допомогу на дитину чи соціальну допомогу.
 3. Подати заявку на отримання посвідки на проживання. Кому тоді ще потрібна «допомога, щоб заробити на життя».
 4. Подати заяву про надання пільг шукачам притулку до відділу соціальної допомоги міської або асоційованої міської адміністрації.

Дозвіл на проживання: Відповідно до «Директиви про масовий приплив», орган влади іноземців уповноважений видавати дозвіл на проживання (AE) відповідно до розділу 24 Закону про проживання з негайним набуттям чинності. До групи бенефіціарів входять українці та громадяни третіх країн із статусом захисту та їхні діти, які перебували в Україні до 24 лютого 2022 року. Усі громадяни України, які зареєстровані як резиденти, запрошуються імміграційними органами поетапно подавати заяву на отримання посвідки на проживання. Переконайтеся, що на поштовій скриньці вказано імена людей. Інакше листи не будуть доставлені.

Переведено на русский язык с помощью www.DeepL.com/Translator

Спойлер

Все украинцы, которые переехали в жилье, должны

 1. Зарегистрироваться в бюро регистрации граждан. Для этого часто требуется подтверждение проживания, которое стандартизировано по всей стране.
 2. Открыть текущий счет. Для этого необходимо предъявить свидетельство о регистрации и паспорт. В дальнейшем текущий счет можно использовать для перечисления заработной платы, детского пособия или выплат социального обеспечения.
 3. Подать заявление на получение вида на жительство. Каждый, кто после этого все еще нуждается в "помощи на жизнь", должен.
 4. Подать заявление на получение пособия для лиц, ищущих убежище, в отдел социального обеспечения муниципального или местного органа власти.

Вид на жительство: В соответствии с "директивой о массовом притоке", орган по делам иностранцев уполномочен выдавать титул резидента (AE) согласно § 24 AufenthG с немедленным вступлением в силу. В число бенефициаров входят украинцы и граждане третьих стран, имеющие статус защиты, а также их дети, которые проживали в Украине до 24 февраля 2022 года. Все граждане Украины, зарегистрированные по месту жительства, будут приглашены Управлением регистрации иностранцев пошагово для подачи заявления на получение вида на жительство. Пожалуйста, убедитесь, что на почтовом ящике указаны имена людей. В противном случае письма не будут доставлены.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
 • Створити...