Перейти до публікації

Безкоштовні курси італійської


Alona

Рекомендовані повідомлення

1. L‘Orientale Università di Napoli - італійський університет пропонує українцям онлайн-курс з вивчення мови. Курс доступний для громадян України, старших 16 років. Після закінчення навчання, університет надасть вам мовний сертифікат. Для реєстрації пишіть на пошту: claor.self@unior.it.

2. Drops - додаток пропонує безкоштовну premium-підписку на рік для українців! Заповніть форму на сайті, обравши мову для вивчення італійську (Italian). Далі завантажте мобільний додаток у App Store чи Google Play. У додатку ви маєте отримати спливаюче повідомлення, яке приведе вас до безкоштовної підписки від Drops!

3. Audiolang - аудіоуроки італійської для дітей та дорослих. Матеріал уроків підійде як для початківців, так і для людей з середнім рівнем знань. Усі аудіоуроки можна завантажити без реєстрації або слухати онлайн!

4. Lingohut - платформа пропонує 125 безкоштовних уроків італійської. Уроки спрямовані на вивчення мови з нуля і чудово підійдуть для початківців!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня! Підкажіть чи є ще безкоштовні курси Італійської мови для громадян України? Будь які потрібно для дітей і дорослих? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Nadiiya сказал:

Доброго дня! Підкажіть чи є ще безкоштовні курси Італійської мови для громадян України? Будь які потрібно для дітей і дорослих? 

Доброго дня, спробуйте обрати один з тих курсів, що є у цьому пості 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 21.06.2022 в 07:44, Alona сказал:

claor.self@unior.it

 Доброго дня, дуже хочу потрапити на курси вивчання італійської мови

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Elenka сказал:

 Доброго дня, дуже хочу потрапити на курси вивчання італійської мови

Відправте заявку за одним з вказаними посиланнями у цьому пості 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Доброго дня! Ще хочу порадити вивчення італйської ось в цій школі. Це гарна україньська онлайн школа з дуже досвіченними викладачами, де є плаваючий графік, дуже зручно якщо у вас до вечора робота)) або у вихідні також можна поставити уроки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Доброго дня, мене зацікавила обява на сайті українці в європі, по поводу курсів Італійської мови.

Позвоніть мені будьласка на номер +393293011332

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Сулімовська Євгенія сказал:

Доброго дня, мене зацікавила обява на сайті українці в європі, по поводу курсів Італійської мови.

Позвоніть мені будьласка на номер +393293011332

Доброго дня, інформація про всі курси є на сайті, переходьте за посиланням на той курс, який вас зацікавив 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...