Перейти до публікації

Які зараз діють умови для військовозобов'язаних чоловіків, що проживають за кордоном?


Alona

Рекомендовані повідомлення

Я чоловік і перебуваю, тимчасово або постійно, за кордоном. Що мені слід зробити з огляду на мобілізацію?

Військовозобов'язані, які перебувають за кордоном, повинні до 16 липня 2024 року оновити дані.

Це можна зробити, надіславши повідомлення на офіційну електронну адресу ТЦКтаСП за місцем перебування на військовому обліку або через електронний кабінет військовозобов’язаного Резерв+

Посадовці закордонних дипломатичних установ України надаватимуть послуги чоловікам віком від 18 до 60 років за умови оновлення персональних облікових даних.

 

Якщо я виїхав за кордон 10-20 років тому, мешкаю там і маю відповідні документи на постійне місце проживання за кордоном, чи потрібно мені оновлювати дані? Чи можу я їх оновити дистанційно?

Так, це потрібно зробити у відповідній дипломатичній установі.

Ви і надалі продовжуєте бути громадянином України, а отже, зобов’язані виконувати свій конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України (стаття 65 Конституції України).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...