Перейти до публікації

Як біженцю в Чехії зареєструвати авто на себе


Alona

Рекомендовані повідомлення

02.07.2023 в 15:59, Vanya сказав:

Доброго дня, підскажіть чи можу на даний час переписати авто на себе з річною візою в Чехії

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. По закону  Чехії не можна на біженську візу, але  люди роблять. Підкажіть в чому подвох? 

І ще питання на живність якщо оформити авто , які синуси такого оформлення , продавати складніше , чи податки інші  на  авто чи щось ще . Дуже дякую  за відповіді 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, алекс69 сказав:

Добрий вечір. По закону  Чехії не можна на біженську візу, але  люди роблять. Підкажіть в чому подвох? 

І ще питання на живність якщо оформити авто , які синуси такого оформлення , продавати складніше , чи податки інші  на  авто чи щось ще . Дуже дякую  за відповіді 

Добрий вечір, не можна переписувати авто тим, у кого біженська віза, якщо вони отримують виплати, бо це автоматично анулюють виплати (вони це розцінюють так, що вистачає грошей у людей, якщо вони можуть купити собі авто)

Детально про купівлю і оформлення авто можете почитати тут у нашому пості 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alona сказав:

Добрий вечір, не можна переписувати авто тим, у кого біженська віза, якщо вони отримують виплати, бо це автоматично анулюють виплати (вони це розцінюють так, що вистачає грошей у людей, якщо вони можуть купити собі авто)

Детально про купівлю і оформлення авто можете почитати тут у нашому пості 

 

Раніше отримували, зараз працюю офіційно. Я не думаю що так заборонено? І не повліяє на якийсь процеси податкові, так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, алекс69 сказав:

Раніше отримували, зараз працюю офіційно. Я не думаю що так заборонено? І не повліяє на якийсь процеси податкові, так?

Так, якщо ви офіційно працюєте - то ви маєте можливість купувати авто 

За податки - це вже краще з юристом консультуватися 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...