Перейти до публікації

Правила перетину кордону з Польщі в Україну


Alona

Рекомендовані повідомлення

15 часов назад, Людмила Т. сказал:

В статье идет разговор у кого закончились 90 дней безвиз, у меня исчерпано 45.

значит вы можете спокойно возвращаться потом снова в Польшу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Людмила Т. сказав:

В статье идет разговор у кого закончились 90 дней безвиз, у меня исчерпано 45.

Граждане Украины не могут находиться в странах ЕС по безвизу более чем 90 дней безвыездно. Если вы выехали на 45 день, то можете вернуться, не оформляя визу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Чи можна в'їхати на 1 день в Польшу і виїхати назад по внутрішньому українському паспорту старого зразка? (необхідно залишити закордонний паспорт в Посольстві іншої країни - на прихисток/допомогу в Польші не подаватимусь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю з дитиною на декілька тижнів повернутись в Україну, але в дитини на момент повернення в Україну вме буде не дійсний закордонний паспорт, зробити новий, навіть терміновий не встигаємо, чи випустять нас назад з України у Францію без закордонного, або з недійсним назад, по свідоцтву про народження наприклад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Анна К сказал:

Доброго дня! Чи можна в'їхати на 1 день в Польшу і виїхати назад по внутрішньому українському паспорту старого зразка? (необхідно залишити закордонний паспорт в Посольстві іншої країни - на прихисток/допомогу в Польші не подаватимусь)

можна, але треба уточнювати в Посольстві, чи зможете ви ще раз заїхати в Польщу по внутрішньому паспорту 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ilona сказал:

Маю з дитиною на декілька тижнів повернутись в Україну, але в дитини на момент повернення в Україну вме буде не дійсний закордонний паспорт, зробити новий, навіть терміновий не встигаємо, чи випустять нас назад з України у Францію без закордонного, або з недійсним назад, по свідоцтву про народження наприклад

це питання требя уточнювати в Посольстві України у Франції, можливо дитині необхідно зробити тимчасовї документи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечер.Мені потрібно повернутися на Україну,захист оформила в Нідерландах.Зможу ли пересекти границу Польші,якщо маю двох дітей з свідоцтвом.Мені потім потрібно повернутися обратно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.06.2022 в 17:08, Анна1988 сказав:

Добрий вечер.Мені потрібно повернутися на Україну,захист оформила в Нідерландах.Зможу ли пересекти границу Польші,якщо маю двох дітей з свідоцтвом.Мені потім потрібно повернутися обратно.

Добрый день. Можете, уточните по возможным срокам пребывания вне ЕС в соцслужбе помощи беженцам Нидерландов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрый день, подскажите, пожалуйста.

Я въехала на территорию Польши после 24.02.22 по украинскому паспорту, дети по свидетельству (дочке 14 лет исполнилось в апреле, паспорт сделать не было возможности), при необходимости возвращения на Украину необходимо оформлять белый паспорт в Польше, подтверждающий личность? Т.к.информация неоднозначная, кто говорит что необходим, пограничная служба требовала, кто говорит- даже не спрашивали этот документ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Наташ сказал:

Добрый день, подскажите, пожалуйста.

Я въехала на территорию Польши после 24.02.22 по украинскому паспорту, дети по свидетельству (дочке 14 лет исполнилось в апреле, паспорт сделать не было возможности), при необходимости возвращения на Украину необходимо оформлять белый паспорт в Польше, подтверждающий личность? Т.к.информация неоднозначная, кто говорит что необходим, пограничная служба требовала, кто говорит- даже не спрашивали этот документ.

Здравствуйте, рекомендуем вам уточнить этот вопрос в посольстве Украины в Польше либо обратиться к юристу 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вітаю! Підкажіть, будь ласка: буду повертатися з дітьми в Україну. У мене і сина є біометричні паспорти, безвіз закінчився, але оформлений тимчасовий прихисток у Данії. Тут же у травні народила дитину, у неї є перекладене на укр.мову і нотаріально завірене свідоцтво про народження і довідка про набуття громадянства. Які саме необхідно документи, щоб перетнути польський і український кордон, можете підказати? Чи обов'язково потрібно, щоб фото немовляти було вклеєне у мій закордонний для повернення?  Всюди різна інформація, переживаю, щоб не було проблем. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Марія Сташків сказал:

Вітаю! Підкажіть, будь ласка: буду повертатися з дітьми в Україну. У мене і сина є біометричні паспорти, безвіз закінчився, але оформлений тимчасовий прихисток у Данії. Тут же у травні народила дитину, у неї є перекладене на укр.мову і нотаріально завірене свідоцтво про народження і довідка про набуття громадянства. Які саме необхідно документи, щоб перетнути польський і український кордон, можете підказати? Чи обов'язково потрібно, щоб фото немовляти було вклеєне у мій закордонний для повернення?  Всюди різна інформація, переживаю, щоб не було проблем. Дякую!

Добрий день, раджу вам звернутися до Посольства чи Консульства України в Данії https://denmark.mfa.gov.ua/consular-section

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день ,я маю таке питання. 

 

Я з донькою приїхала до Польщі 02.03.22 .В липні хочемо поїхати на 2 тижні до мами в Італію.Отримаю виплату 500+ на дитину. Скажіть будь ласка, чи можемо ми поїхати? Чи не буде проблем з поверненням до Польщі? Чи залишиться виплата 500 +? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Ю.Л.И.Я сказав:

Добрый день ,я маю таке питання. 

 

Я з донькою приїхала до Польщі 02.03.22 .В липні хочемо поїхати на 2 тижні до мами в Італію.Отримаю виплату 500+ на дитину. Скажіть будь ласка, чи можемо ми поїхати? Чи не буде проблем з поверненням до Польщі? Чи залишиться виплата 500 +? 

Добрый день. Можете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, чи можу я проїхати кордон з Польщею по закордонному паспорту, але не біометричний, до дитини щоб допомогти із вступом. На візу подала, але це займе багато часу, а їхати потрібно вже щоб не пропустити подачу документів. Дякую 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Licey сказал:

Доброго дня, чи можу я проїхати кордон з Польщею по закордонному паспорту, але не біометричний, до дитини щоб допомогти із вступом. На візу подала, але це займе багато часу, а їхати потрібно вже щоб не пропустити подачу документів. Дякую 

так, якщо це ваша перша поїздка до Польщі на час війни 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір.

Перетнула з дітьми кордон з Польшею 8.04. по закордонним паспортам. Наразі перебуваємо в Італії. Закордонні паспорти дітей закінчилися 5.05.2022, мій паспорт діє до 2023 року. Чи можемо ми повернутися в Україну по закордонним паспортам , так як мій діє, а дітей прострочені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, ІннаК сказал:

Добрий вечір.

Перетнула з дітьми кордон з Польшею 8.04. по закордонним паспортам. Наразі перебуваємо в Італії. Закордонні паспорти дітей закінчилися 5.05.2022, мій паспорт діє до 2023 року. Чи можемо ми повернутися в Україну по закордонним паспортам , так як мій діє, а дітей прострочені?

Добрий день, вам необхідно звернутися до Посольства УКрахни в Італії, щоб отримати тимчасові посвідчення для дітей для перетину кордону назад 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.07.2022 в 10:11, Licey сказав:

Доброго дня, чи можу я проїхати кордон з Польщею по закордонному паспорту, але не біометричний, до дитини щоб допомогти із вступом. На візу подала, але це займе багато часу, а їхати потрібно вже щоб не пропустити подачу документів. Дякую 

❓Пускают ли в Польшу без биометрического паспорта?

Если человек въехал по обычному (не биометрическому) загранпаспорту или внутреннему паспорту гражданина Украины после 24 февраля и оформил PESEL.ukr. Может ли она вернуться в Украину и снова въехать в Польшу?

🤵 Анна Михальская, Straż graniczna:

– Гражданам Украины без действительных документов на пересечение границы (например, въехали на основании национальных паспортов, водительских удостоверений, свидетельств о рождении), разрешен въезд в так называемом экстраординарном режиме.

Замечу, что каждый раз во время пограничного контроля на въезд в Польшу будут проверяться условия въезда, в том числе будут выясняться обстоятельства применения оснований для разрешения въезда по особой процедуре. Решение о получении разрешения на въезд принимается в индивидуальном порядке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...