Перейти до публікації

Правила перебування автомобілів, які зареєстровані за кордоном  ​​​


Alona

Рекомендовані повідомлення

З 21 березня 2022 року всі транспортні засоби , мотоцикли та причепи , зареєстровані за кордоном, які перебувають в Італії, повинні бути зареєстровані в REVE (Реєстр іноземних транспортних засобів), щоб отримати італійську реєстрацію іноземного транспортного засобу.

Для іноземних громадян, які мають місце проживання в Італії, термін реєстрації транспортного засобу в REVE становить 3 місяці з дати отримання місця проживання.

Іноземні громадяни, які зберігають своє місце проживання за кордоном, мають у своєму розпорядженні один рік [2] . Протягом цих термінів транспортний засіб має право перебувати в Італії.

Якщо водій транспортного засобу, зареєстрованого за кордоном, проживає в Італії, але не є власником транспортного засобу (оскільки, наприклад, він орендував його на довгостроковій основі або за договором лізингу чи позики ), він повинен взяти на борт транспортного засобу разом з обіговими документами, виданими іноземною державою, документ, підписаний власником транспортного засобу, який показує, в якій якості та протягом якого часу він буде використовувати іноземний транспортний засіб в Італії. Для цих цілей дійсний договір лізингу, оренди або позики за умови, що він має певну дату .

Реєстрацію в REVE можна подати в офісах PRA (Державний реєстр автомобілів) або через STA (Електронний лічильник автомобілістів). Після завершення реєстрації видається свідоцтво, яке необхідно пред’явити поліції під час придорожньої перевірки. Документ поєднується з ідентифікаційним кодом і QR-кодом .

У REVE також слід зазначити скасування у зв’язку з закінченням доступності транспортного засобу (наприклад, через закінчення терміну дії договору довгострокової оренди), зміни місця проживання чи штаб-квартири та будь-які продовження використання транспортного засобу протягом 3 днів .

Порушник виявлених зобов’язань щодо реєстрації та обігу карається грошовою адміністративною санкціями , вилученням свідоцтва про реєстрацію та накладенням обов’язку перереєструвати транспортний засіб в Італії або передати його знову за кордон.

Зокрема, власник транспортного засобу, який дозволив йому рухатися з порушенням положень нової статті 93-біс Кодексу дорожнього руху , про що повідомляємо повністю у графі «закон» за цією статтею, карається штрафом у розмірі від 400 до 1600 євро. Крім того, транспортний засіб необхідно залишити на зберігання в приватному місці і не може циркулювати, поки його не перереєструють в Італії або не перевезуть через кордон; якщо власник цього не зробить протягом 30 днів, транспортний засіб конфіскують.

З іншого боку, будь-яка особа, яка не є власником транспортного засобу і не пред’являє документ, що свідчить про його використання в Італії (для лізингу, оренди чи позики), карається штрафом від 250 до 1000 євро ; якщо протягом наступних 30 днів він не надасть його команді поліції, яка подала протокол, транспортний засіб заарештовують до адміністративного характеру. Найбільше покарання стягується з тих, хто керує іноземним транспортним засобом без реєстрації в REVE: штраф від 712 до 3558 євро та негайне вилучення свідоцтва про реєстрацію, яке буде повернуто лише після реєстрації.

[1] Art. 2 L. n. 238 del 23.12.2021 “Disposizioni per l’adempimento degli obblighi derivanti dall’appartenenza dell’Italia all’Unione europea – Legge europea 2019-2020”, pubbl. in G.IU. n. 12 del 17.01.2022.

Стаття 2 Закону № 238 від 23.12.2021 « Положення щодо виконання зобов’язань, що випливають із членства Італії в Європейському Союзі – Європейське право 2019-2020 », опубл. вниз. п. 12 від 17.01.2022р.

[2] Nuovo art. 132 del Codice della strada “Circolazione dei veicoli immatricolati in uno Stato estero condotti da non residenti in Italia“, come sost. dall’art. 2 L. n. 238/2021.

Нове ст. 132 Кодексу автомобільних доріг « Розбіг транспортних засобів, зареєстрованих в іноземній державі, якими керують нерезиденти в Італії », як п.п. з ст. 2 Л. н. 238/2021.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Алёна, спасибо за информацию. Есть вопрос. Мы беженцы в Италии, недавно нам предоставили квартиру для проживания. В скором времени мы в ней пропишемся. И это значит, что в течении трёх месяцев мы должны зарегистрировать наше транспортное средство? Или мы все равно имеем год, потому что в Украине мы сохранили свою прописку. И ещё, техпаспорт оформлен не на меня, а на свекровь. Доверенность есть, но на украинском языке. Надо ли ее переводить на итальянский, и ставить апостиль? 

Змінено користувачем Юлия Влаева
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Юлия Влаева сказал:

Алёна, спасибо за информацию. Есть вопрос. Мы беженцы в Италии, недавно нам предоставили квартиру для проживания. В скором времени мы в ней пропишемся. И это значит, что в течении трёх месяцев мы должны зарегистрировать наше транспортное средство? Или мы все равно имеем год, потому что в Украине мы сохранили свою прописку. И ещё, техпаспорт оформлен не на меня, а на свекровь. Доверенность есть, но на украинском языке. Надо ли ее переводить на итальянский, и ставить апостиль? 

добрый день, если вы планируете возвращаться домой не позже чем через год - перерегистрация вам не нужна, доверенность переводить не нужно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дякую за інформацію.

Підкажіть. Я біженка, приїхала на авто в Італію, прописки тут не маю. Хочу продати авто своє, але всі лякається, коли бачать українську реєстрацію (номера). Як мені можна їх змінити (розмитими чи якимось чином зареєструвати в Італії) і хто може в цьому допомогти. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Ірина25 сказал:

Дякую за інформацію.

Підкажіть. Я біженка, приїхала на авто в Італію, прописки тут не маю. Хочу продати авто своє, але всі лякається, коли бачать українську реєстрацію (номера). Як мені можна їх змінити (розмитими чи якимось чином зареєструвати в Італії) і хто може в цьому допомогти. Дякую

добрий день, це питання краще уточнювати у юриста  

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

 Якщо авто більше року перебуває за кордоном, що робити, якщо хочу вернутися пізніше та не хочу змінювати реєстрацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dmytro 12345 сказал:

 Якщо авто більше року перебуває за кордоном, що робити, якщо хочу вернутися пізніше та не хочу змінювати реєстрацію?

Найпростіший спосіб - виїхати на авто і знову заїхати - тоді видлі почнеться заново 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Alona сказал:

Найпростіший спосіб - виїхати на авто і знову заїхати - тоді видлі почнеться заново 

Виїхати з Італії, чи треба з ЄС?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день . 

можливо ви знаєте , коли війна скінчиться , я планую ще якийсь час бути тут … 

якщо реєструвати авто , та робити  ТАБЛИЧКИ “ESCURSIONISTI
ESTERI” ТЕРМІНОМ НА ОДИН РІК, З МОЖЛИВІСТЮ ПРОДОВЖЕННЯ…. В не воєнний час це теж працює і можна рік їздити на авто ?? І потім повернутись на ньому в Україну без проблем ??? 
 

і скільки коштує реєстрація ? Це не теж саме що розмитниця ?? 
 

 

бо коли мені сказали , треба розмитнити авто , поставити його на облік , оплатити податок та страховку ….я побоялась перевозити авто , подумала , що дешевше купити тут … 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Yuliia sicilia сказал:

Добрий день . 

можливо ви знаєте , коли війна скінчиться , я планую ще якийсь час бути тут … 

якщо реєструвати авто , та робити  ТАБЛИЧКИ “ESCURSIONISTI
ESTERI” ТЕРМІНОМ НА ОДИН РІК, З МОЖЛИВІСТЮ ПРОДОВЖЕННЯ…. В не воєнний час це теж працює і можна рік їздити на авто ?? І потім повернутись на ньому в Україну без проблем ??? 
 

і скільки коштує реєстрація ? Це не теж саме що розмитниця ?? 
 

 

бо коли мені сказали , треба розмитнити авто , поставити його на облік , оплатити податок та страховку ….я побоялась перевозити авто , подумала , що дешевше купити тут … 

Подзвоніть на гарячу лінію для консультації з приводу вашого питання. всі телефони у цьому пості 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Два питання по Італії

Якщо вигнати авто з я ЄС і загнати знову то можливо ним користуватись, ще один рік, щоб не ставити на облік ?

Чи можливо, якщо польська фірма відасить авто в оренду ним користуватись в Італії не розмитнюючи, і якщо я правильно зрозумів треба його поставити на облік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Pyliavec сказал:

Два питання по Італії

Якщо вигнати авто з я ЄС і загнати знову то можливо ним користуватись, ще один рік, щоб не ставити на облік ?

Чи можливо, якщо польська фірма відасить авто в оренду ним користуватись в Італії не розмитнюючи, і якщо я правильно зрозумів треба його поставити на облік.

Користуватись авто з польською реєстрацією в Італії - можна, бо це теріторія ЄС, щодо виїзду і нового заїзду через кордон авто - так, це також підходить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Я протермінувала реєстрацію і заміну прав в Італії . Машина заеєстрована на чоловіка я вписана в тех паспорт. Зможу зареєструвати без штрафу чи вигнати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Пасічник Лілія сказал:

Я протермінувала реєстрацію і заміну прав в Італії . Машина заеєстрована на чоловіка я вписана в тех паспорт. Зможу зареєструвати без штрафу чи вигнати?

краще виїхати і заново заїхати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Хто може підказати якщо виїхати за межі Італії, де і яким чином можна поставити про це відмітку і повернутися назад і продовжити їздити на українських номерах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.10.2023 в 18:34, Ірина Д сказал:

Хто може підказати якщо виїхати за межі Італії, де і яким чином можна поставити про це відмітку і повернутися назад і продовжити їздити на українських номерах?

Ви можете попросити на кордоні з ЄС зробити вам відмітку в закордонному паспорті 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...