Перейти до публікації

Охорона здоров'я дітей у Нідерландах


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Інспекція охорони здоров'я та догляду за молоддю контролює якість охорони здоров'я молоді (JGZ) в Нідерландах. JGZ призначена для всіх дітей, молоді та їхніх (майбутніх) батьків/опікунів, які перебувають на території Нідерландів.

Ви (як батьки/опікуни) можете звернутися до JGZ за порадами, інформацією та підтримкою для здорового розвитку і виховання ваших дітей.

JGZ проводить фізичні, когнітивні та психосоціальні обстеження, та забезпечує вакцинацію відповідно до Національної програми імунізації.

JGZ також проводить неонатальний скринінг та стежить за ростом, здоров’ям і розвитком дітей віком до 18 років.

Біженці з України можуть скористатися цими сервісами безкоштовно.

За потреби, ви можете звернутися до відділу охорони здоров'я молоді у вашому місті/муніципалітеті. Перелік локацій можна знайти на сайті Zorgkaart Nederland.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...