Перейти до публікації

Як оформити тимчасовий захист у Чехії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Як я можу подати заяву на тимчасовий захист?

Подати заяву на тимчасовий захист необхідно особисто.

🔹Якщо прибув я до Чеської Республіки після 24 лютого 2022 року? Заяву на тимчасовий захист я подаю до Крайових центрів допомоги Україні.

🔹Я є членом сім'ї громадянина України, незалежно від національності, подорожую з ним. Я звертаюся до Крайових центрів допомоги, щоб допомогти Україні.

В інших випадках я звертаюся за тимчасовим захистом особисто до відделення ОАМP МV, де мені допоможуть вирішити ситуацію індивідуально та в інший спосіб.

Громадяни України, які подали заяву на іншу довгострокову візу чи посвідку на проживання (наприклад робочої карти), всі візові питання надалі вирішує ОАМP МV.

Що мені потрібно для оформлення тимчасового захисту?

З заявою потрібно виповнити:

🔹формуляр (pdf, 2 MB),

🔹мати з собою дійсний закордонний біометричний паспорт, однак, якщо у вас він є

🔹підтвердження, що Ви до 24 лютого 2022 перебували в Україні та покинули територію України внаслідок вторгнення військ Російської Федерації (наприклад: штамп в паспорті, підтвердження про гуманітарний перетин кордону або іншим документом виданий на Ваше ім'я, які б підтверджували Ваше перебування в Україні)

🔹документ про надання житла, якщо Вам не забезпечує антикризовий комітет

☑️якщо житло Вам надає фізична особа, використайте формуляр для фізичних осіб (docx, 42 kB)

☑️якщо житло Вам надає юридична особа, використайте формуляр для юридичних осіб (docx, 42 kB)

🔹рекомендуємо мати з собою фотографію паспортного формату (45 х 35 мм).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...