Перейти до публікації

Як отримати зимову допомогу в Польщі від IRC


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Якщо ви вже отримували допомогу від IRC, то маєте можливість отримати ще зимову допомогу від цієї організації

Зверніть увагу, що на цю допомогу не потрібно заповнювати нову анкету. Адже тим, кого розглядатимуть для участі, прийде смс від організації. В ній кожному потенційному учаснику відправлять індивідуальне посилання, якими не можна ділитися, інакше вашу кандидатуру не розглядатимуть.

Загальна сума одноразової допомоги – не більше 3000 злотих. Тобто в середньому це 1000 злотих на людину. Навіть якщо у вашій сім’ї більше, ніж 3 людини, ви отримаєте не більше, ніж 3000 злотих.

Наразі подати нову заявку на допомогу від IRC неможливо. Якщо ви не отримали платіж, або реєструвалися на допомогу, а вона так і не прийшла, вам потрібно дзвонити за номером: +48667647239 з 9:00 до 17:00.

Отримати допомогу можна у таких містах:

• Варшава;

• Радом;

• Плоцк;

• Отвоцк;

• Воломін;

• Сувалкі;

• Білосток;

• Ломза;

• Високий Мазовець;

• Монецький;

• Ченстохова;

• Битом;

• Хожов;

• Глівіце;

• Тихи;

Повний список міст по кожному воєводству можна побачити під час заповнення анкети. Якщо в списку нема вашого міста, то обирайте те, яке знаходиться найближче до нього.

Ця програма призначена для громадян, які в’їхали до Польщі з України після 24 лютого 2022 року не обов’язково через українсько-польський кордон, можливо також з інших країн. Мати PESEL чи банківський рахунок – не обов’язково. Тільки потрібен штамп про перетин українського кордону 24 лютого чи пізніше. Також можуть попросити надати номер українського ідентифікаційного номера, але це необов’язково.

Перевагу в отриманні цієї допомоги мають сім’ї з неповнолітніми дітьми, з людьми, що мають інвалідність, або з людьми похилого віку старше 50 років.

Важливо відзначити, що програма допомоги надається замість допомоги від ООН.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Якщо я отримувала допомогу від IRS, зараз у мене змінився номер телефону. Я сама в Польщі з дитиною 2 роки.

Тобто анкета могла мені прийти на старий номер телефону, що мені в такому випадку робити? Чи можна зробити так щоб внесли мій новий номер телефону щоб анкета могла прийти туди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Valentyna 1991 сказал:

Доброго дня. Якщо я отримувала допомогу від IRS, зараз у мене змінився номер телефону. Я сама в Польщі з дитиною 2 роки.

Тобто анкета могла мені прийти на старий номер телефону, що мені в такому випадку робити? Чи можна зробити так щоб внесли мій новий номер телефону щоб анкета могла прийти туди?

Доброго дня, подзвоніть їм та повідомте ваш новий номер 

+48667647239

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Valentyna 1991 сказал:

До них неможливо додзвонитись, навіть гудок не іде

Вони приймають дзвінки лише на WHATSAPP, VIBER та TELEGRAM

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona змінив заголовок на Як отримати зимову допомогу в Польщі від IRC
  • 1 місяць потому...

Доброго вечора.Я в Польщі з дитиною 2 роки.Реєструвалася на допомогу від ООН ще в березні,так нічого і не отримала.На допомогу від IRS не потрапляла,тому що в Мазовецькому воєводстві її,напевно,не було.Чи можу я розраховувати хоч на якусь допомогу.Маю дуже скрутне становище!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Żenja сказал:

Доброго вечора.Я в Польщі з дитиною 2 роки.Реєструвалася на допомогу від ООН ще в березні,так нічого і не отримала.На допомогу від IRS не потрапляла,тому що в Мазовецькому воєводстві її,напевно,не було.Чи можу я розраховувати хоч на якусь допомогу.Маю дуже скрутне становище!

Подзвоніть по цьому номеру +48667647239 (приймають дзвінки лише на месенджери Тееграм, Вайбер та Вотсап)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...