Перейти до публікації

Адреси Червоного Хреста у НІдерландах


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Червоний хрест

- Utrecht, Jaarbeurs, Hal 5: Jaarbeursplein, 3521 AL Utrecht (open 24/7)

- Amsterdam, Amsterdam Central Station, Stationsplein 7 (open 08:00 – 21:00)

-Swolgen, Jan van Swolgenstraat 44, 5866 AV (open 24/7). Website: https://www.horbestemaas.nl/noodopvang-vluchtelingen-oekraine 

Обратите внимание, что после 22:30 менеджера этой локации не будет на месте, будет только охрана для проверки документов. Вас зарегистрируют на следующее утро.

- Rotterdam, Max Euwelaan 1, 3062 MA Rotterdam (open 24/7)

- Den Haag, Broodfabriek, Volmerlaan 12, 2288 GD, Rijswijk (open Mon-Sat, 9:00-19:00)

- Haarlem, Zijlvest 39, 2011 VB Haarlem (open 9.00 tot 16.00 uur, четверг 16.00 tot 20.00). В Харлеме нужно предварительно позвонить +31235115550 (08:30-22:30) или написать имейл oekrainevragen@haarlem.nl

- Eindhoven, Kronehoefstraat 85 (открыты 24/7)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Дуже потрібна допомога.  Сьогодні вранці в Утрехт приїхала з волонтерами  моя подруга і її син. Я з сім'єю мешкаю в соціальному житлі в Лейдені. Вона дуже просила, щоб їх поселили недалеко від нас. Але їх відправили в Swolgen. Це дуже далеко. Їм пообіцяли, що це лише на цю ніч, але вона дуже пережива. Дуже прошу допомоги, щоб змінити локацію моєї подруги. Її син знаходиться в дуже поганому емоційному стані, вони могли б ходити в одну школу з моїм сином в Wassenaar і це допомогло б йому. Вона хоче працювати, а в сільській місцевості важко знайти роботу. Розкажіть будь ласка,  що можна зробити. Дякую.  Ім'я моєї подруги Гоман Світлана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.03.2023 в 15:00, Марі сказал:

Дуже потрібна допомога.  Сьогодні вранці в Утрехт приїхала з волонтерами  моя подруга і її син. Я з сім'єю мешкаю в соціальному житлі в Лейдені. Вона дуже просила, щоб їх поселили недалеко від нас. Але їх відправили в Swolgen. Це дуже далеко. Їм пообіцяли, що це лише на цю ніч, але вона дуже пережива. Дуже прошу допомоги, щоб змінити локацію моєї подруги. Її син знаходиться в дуже поганому емоційному стані, вони могли б ходити в одну школу з моїм сином в Wassenaar і це допомогло б йому. Вона хоче працювати, а в сільській місцевості важко знайти роботу. Розкажіть будь ласка,  що можна зробити. Дякую.  Ім'я моєї подруги Гоман Світлана.

Це питання краще вирішувати з місцевими волонтерами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Доброго дня , підкажіть будь ласка якщо я маю їхати в Червоний хрест, потрібно заздалегідь попередити, зо я приїду, чи без попередження я можу приїхати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.10.2023 в 18:35, Karina Vovchenko сказал:

Доброго дня , підкажіть будь ласка якщо я маю їхати в Червоний хрест, потрібно заздалегідь попередити, зо я приїду, чи без попередження я можу приїхати?

Краще попередити, також враховуйте їх години роботи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
8 минут назад, Чавдарь Любовь сказал:

Когда можно к вам приехать?

Когда можно?Я одна!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Чавдарь Любовь сказал:

Спасибо большо)

 

Добрый день, в тексте указано, что работают 24/7. Это значит - в любое время можно приехать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
1 час назад, fedchyshena сказал:

Доброго дня ! Чи приймаєте ви чоловіків? Якщо так, то які локації працюють?

Доброго дня, подзвоніть або напишіть їм на гарячу лінію:

Нідерландський «Червоний Хрест» для допомоги громадянам України, які прибувають у країну, відкрив спеціальну гарячу лінію. Свої запитання та прохання можна надіслати повідомленням на WhatsApp: телефон +31 6 48 15 80 53.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...