Перейти до публікації

Контакти Посольства України в Австрії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Оперативна служба

Виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України

телефон:

(+43) 1 4797 17252

Контакти

адреса:

1180, м. Відень, вул. Нааффгассе, 23

телефон:

  цілодобово

  +43 1 479 717252

  консульські питання

  +43 1 479 717222

  консульські питання

  +43 1 479 717240

  консульські питання

  +43 1 479 717255

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Підкажіть будь ласка, подав в Австрії на вклейку канадської візи паспорт,коли прийшов забрати мені сказали що мій паспорт передали в українське посольство в Австрії не дали адреси тільки якусь електрону почту. Підкажіть що мені потрібно щоб забрати паспорт

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.07.2023 в 12:46, Арчі666 сказал:

Підкажіть будь ласка, подав в Австрії на вклейку канадської візи паспорт,коли прийшов забрати мені сказали що мій паспорт передали в українське посольство в Австрії не дали адреси тільки якусь електрону почту. Підкажіть що мені потрібно щоб забрати паспорт

 

Вам необхідно написати на електронну пошту, вказавши свої данні, та запитати, де і коли ви можете забрати свої документи

 

Офіційний сайт Посольства України в Австрії з корисною інформацією: https://austria.mfa.gov.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.07.2023 в 13:06, Арчі666 сказал:

Aliona підкажіть як написати,на яку електрону адресу будь ласка, бо я трішки далекій від того!! Дякую

emb_at@mfa.gov.ua
 

електронна адреса Посольства 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...