Перейти до публікації

Обмін українського посвідчення водія можливий тепер у Гданську


Alona

Рекомендовані повідомлення

Обмін українського посвідчення водія можна здійснити в ДП «Документ» за адресою: Гданськ, 80-809, Cienista, 30, (ТЦ «Kaufland — Galeria Chełm»).

Вона надається:

 • у разі зміни анкетних даних водія (коли особа змінила прізвище, ім’я, по батькові чи стать)

 • коли закінчився термін дії (актуально для посвідчень водія, виданих вперше на 2 роки)

 • у разі пошкодження посвідчення водія (зіпсоване, записи не читаються)

Записатись на обмін можливо онлайн — через електронну чергу та в порядку «живої» черги — отримавши талон безпосередньо в приміщенні ДП «Документ».

Важливо, що послуга обміну надається лише особисто й за наявності фізичного документу, оскільки наявне свідоцтво водія потрібно передати адміністратору центру ДП «Документ».

Нагадаємо, від кінця серпня у Варшаві за адресою: 02-222, Єрусалимська алея, 179, ТРЦ «Blue City» також працює центр ДП «Документ», де можна обміняти українське посвідчення .

Графік надання послуги обміну посвідчення водія у Варшаві 

Центр працює з вівторка до п’ятниці з 10:00 по 17:00. У суботу — з 10:00 по 15:30, неділя та понеділок — вихідні. За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном 050-472-57-55. 

Ще раз наголошуємо: українцям, які отримали в ЄС статус тимчасового захисту, дозволено користуватись українським посвідченням водія без необхідності його обміну протягом всього періоду перебування під захистом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Чи потрібно мені замітити водійське посвідчення, якщо вийшов термін дії я знаходжусь у Німеччині ? Маючи тимчасовий захист ! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Марко сказал:

Чи потрібно мені замітити водійське посвідчення, якщо вийшов термін дії я знаходжусь у Німеччині ? Маючи тимчасовий захист ! 

Добрий день, ви можете його замінити у найближчому Посольстві України в Німеччині 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене чомусь не получається записатись на живу чергу для обміну водійського посвідчення у Ґданську як це можна зробити ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Марко сказал:

У мене чомусь не получається записатись на живу чергу для обміну водійського посвідчення у Ґданську як це можна зробити ?

Спробуйте подзвонити їм за цим номером 050-472-57-55

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
19.12.2022 в 13:11, Alona сказав:

Спробуйте подзвонити їм за цим номером 050-472-57-55

Доброго дня. Я телефонував за вказаним номером він є недоступним. Підкажіть як можна стати в чергу онлайн. Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, mikolaharus сказал:

Доброго дня. Я телефонував за вказаним номером він є недоступним. Підкажіть як можна стати в чергу онлайн. Дякую. 

Обмін українського посвідчення водія можна здійснити в ДП «Документ» за адресою: Гданськ, 80-809, Cienista, 30, (ТЦ «Kaufland — Galeria Chełm»).

Записатися в електронну чергу ви можете через форму на офіційному сайті - https://pasport.org.ua/solutions/e-queue

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...