Перейти до публікації

Швейцарія продовжила тимчасовий захист для українців


Alona

Рекомендовані повідомлення

Уряд Швейцарії ухвалив рішення продовжити статус тимчасового захисту (статус S) та програму підтримки для українських біженців ще на рік – до березня 2024 року.

Нагадаємо, що статус захисту S у Швейцарії дозволяє отримувати компенсацію витрат на проживання (харчування, одяг). Сума компенсації ~ 1500 франків (1520 євро) на місяць.

Також зауважимо, що минулого місяця ЄС зазначив, що на тлі поточної ситуації в Україні очікується продовження тимчасового захисту і у інших країнах союзу до весни 2024 року.

«На європейській території йде війна. Тому спільний підхід має сенс», – сказала міністр.

Станом на зараз, у Швейцарії перебуває близько 68000 біженців із України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Доброго дня.

Скажіть будь ласка, я перебуваю в Польщі рік. Хотіла б переїхати в Швейцарію.Чи є можливість , бо у мене 4дітей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Yaryna Prozor сказал:

Доброго дня.

Скажіть будь ласка, я перебуваю в Польщі рік. Хотіла б переїхати в Швейцарію.Чи є можливість , бо у мене 4дітей?

Доброго дня, у нас є пост на цю тему, рекомендую вам написати на електронну пошту, вказану у цьому посиланні 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...