Перейти до публікації

Пояснення з посиланням на закон щодо терміну відсутності в Іспанії після отримання ТІЕ


Alona

Рекомендовані повідомлення

https://www.boe.es/eli/es/rd/2011/04/20/557/con

Artículo 162. Extinción de la autorización de residencia temporal

e) Cuando se permanezca fuera de España durante más de seis meses en un periodo de un año.

Таким чином, відповідно до законодавства, маючи дозвіл на тимчасову резиденцію, можна знаходитися за межами Іспанії (фактично Шенгену) не більше 6 місяців протягом року, щоб не втратити цей дозвіл

Однак, варто зважити, що строки знаходження за межами Іспанії (фактично Шенгену) рахують також при наданні довгострокової резиденції (після 5 років в Іспанії). При цьому відсутність не має перевищувати 10 місяців протягом 5 років. https://extranjeros.inclusion.gob.es/es/informacioninteres/informacionprocedimientos/ciudadanosnocomunitarios/hoja046/index.html

"За межами Іспанії (фактично Шенгену)" - оскільки паспортний контроль в межах Шенгену відсутній, як правило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Скажіть, будь ласка, з картою тимчасову захисту Іспанії,  виданою на 2 роки з правом на роботу, скільки днів можна знаходитися в Україні і чи можна виїхати назад чоловіку (не військово зобов'язаному)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Леся Українка сказал:

Скажіть, будь ласка, з картою тимчасову захисту Іспанії,  виданою на 2 роки з правом на роботу, скільки днів можна знаходитися в Україні і чи можна виїхати назад чоловіку (не військово зобов'язаному)?

НЕ більше 180 днів на рік, якщо ви не отримуєте фінансову допомогу в Іспанії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь,
Скажить, будь ласка, якщо чоловік зараз в'їхав до України, чи його випустять назад на кордоні з карткою тимчасового захисту з правом на роботу, виданою на 2 роки? Які документи потрібно буде пред'явити на кордоні для виїзду з України?

Змінено користувачем Леся Українка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Леся Українка сказал:

Дякую за відповідь,
Скажить, будь ласка, якщо чоловік зараз в'їхав до України, чи його випустять назад на кордоні з карткою тимчасового захисту з правом на роботу, виданою на 2 роки? Які документи потрібно буде пред'явити на кордоні для виїзду з України?

Якщо він має дозвіл на виїзд з України під час воєнного стану - випустять 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточніть вашу відповідь, будь ласка: карта тимчасового захисту не дає права на виїзд, потрібно щось ще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Леся Українка сказал:

Уточніть вашу відповідь, будь ласка: карта тимчасового захисту не дає права на виїзд, потрібно щось ще?

Якщо важ чоловік легально покинув Україну під час воєнного стану - то він зможе виїхати знов за допомогою картки тимчасового захисту. Якщо ж він виїжджав з України до початку війни - вам краще ознайомитися з правилами перетину кордону для громадян України на час воєнного стану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
10.10.2022 в 08:38, Alona сказав:

НЕ більше 180 днів на рік, якщо ви не отримуєте фінансову допомогу в Іспанії

Скажіть, будь ласка, якщо я отримувала допомогу в Іспанії і маю ТІЕ- дозвіл на 2 роки - на скільки днів я можу покинути територію ЄС?  Хочу провідати рідних в Україні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Olena 55 сказал:

Скажіть, будь ласка, якщо я отримувала допомогу в Іспанії і маю ТІЕ- дозвіл на 2 роки - на скільки днів я можу покинути територію ЄС?  Хочу провідати рідних в Україні.

Зазвичай, якщо ви отримуєте фінансову допомогу від країни - строк складає 2-3 неділі, але треба індивідуально це уточнювати в центрі, де и отримуєте допомогу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як,.що ми маємо тіє, виїхали з Іспанії до 90 діб, і отримували минімальну допомогу, бо знаходилися на повному забезпеченні, але були зняті з програми при виїзді з Іспанії, ми можемо на протязі 90 діб, повернутися, через червоний хрест.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.11.2022 в 16:18, Віза сказал:

Як,.що ми маємо тіє, виїхали з Іспанії до 90 діб, і отримували минімальну допомогу, бо знаходилися на повному забезпеченні, але були зняті з програми при виїзді з Іспанії, ми можемо на протязі 90 діб, повернутися, через червоний хрест.

можете, якщо документи ще дійсни і ви їх не закривали перед вид'їздом 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, як що можете скажіть будь ласка, може е нові контакти червоного хреста, по старим не відповідають, де їх шукати, як що ми прибували на автостанцію Норд в Барселона, і головне чи можуть вони нам надати житло? Тіе дійсно до 24 року. Ми виїхали з Іспанії 10 вересня, якщо повернемось 2 го грудня ми встигаємо? Вибачте дуже багато запитань, як що маєте можливість відповісти, дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Віза сказал:

Дякую, як що можете скажіть будь ласка, може е нові контакти червоного хреста, по старим не відповідають, де їх шукати, як що ми прибували на автостанцію Норд в Барселона, і головне чи можуть вони нам надати житло? Тіе дійсно до 24 року. Ми виїхали з Іспанії 10 вересня, якщо повернемось 2 го грудня ми встигаємо? Вибачте дуже багато запитань, як що маєте можливість відповісти, дуже вдячна.

Це питання треба вирішувати з Червоним Хрестом індивідуально, бо якщо ви виїхали на такий великий строк - то вони можут вважати це за покращення умов у вас дома в України, а отже видмовити в допомозі повторно. Публікую необхидні номери в Іспанії

Контакти Іспанської комісії з допомоги біженцям — +91 555 06 98 / 91 555 29 08

Комітет запитів притулку в Іспанії — 91 446 46 08

Іспанський Червони Хрест 91 532 55 55

Безплатна юридична консультація — 91 532 74 78


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підкажіть про таке: намагаюся отримати TIE - документи зібрані та готові, записувались на Cita через кілька днів з отримання NIE і було сказано що дуже швидко прийшли - треба ще почекати поки документи будуть в системі. 

Наразі ж в провінції Аликанте отримати сіту можливо лише в одному далекому офісі і аж на середину січня 2023 року.

1. Чи можна запитувати сіту в інших провінціях щоб раніше подати документи?

2. Чи можливо за номером допомоги записатися на сіту раніше в провінції Аликанте?

Перший раз запис був через пару днів - а тут одразу 2 місяці чекати лише щоб подати документи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.11.2022 в 15:34, sxp1 сказал:

Підкажіть про таке: намагаюся отримати TIE - документи зібрані та готові, записувались на Cita через кілька днів з отримання NIE і було сказано що дуже швидко прийшли - треба ще почекати поки документи будуть в системі. 

Наразі ж в провінції Аликанте отримати сіту можливо лише в одному далекому офісі і аж на середину січня 2023 року.

1. Чи можна запитувати сіту в інших провінціях щоб раніше подати документи?

2. Чи можливо за номером допомоги записатися на сіту раніше в провінції Аликанте?

Перший раз запис був через пару днів - а тут одразу 2 місяці чекати лише щоб подати документи

Рекомендую вам проконсультуватися у юристів по номерам, які опубліковані в цьому пості вище 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Чи існують документи в Іспанії, за якими вільно можна перебувати в країні необмежений термін, та покидати країну в будь-який час на необмежений термін? В мене сім'я та родина в двох країнах, будь ласка, підкажіть, чи є така альтернатива? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Yulia1111 сказал:

Чи існують документи в Іспанії, за якими вільно можна перебувати в країні необмежений термін, та покидати країну в будь-який час на необмежений термін? В мене сім'я та родина в двох країнах, будь ласка, підкажіть, чи є така альтернатива? 

Якщо у вас внж країни ЄС, то можна, а якщо тимчасовий дозвіл - то строк до 24 року, але до цього часу ви його не втрачаєте, навіть якщо перебуваєте за кордоном. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.01.2023 в 09:53, Alona сказал:

Якщо у вас внж країни ЄС, то можна, а якщо тимчасовий дозвіл - то строк до 24 року, але до цього часу ви його не втрачаєте, навіть якщо перебуваєте за кордоном. 

Дякую🙏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрий день.Отримані карти ТІЕ дійсні до 4.03.2024р., що робити після закінчення даного терміну? Як продовжити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Лександра сказал:

Добрий день.Отримані карти ТІЕ дійсні до 4.03.2024р., що робити після закінчення даного терміну? Як продовжити?

Якщо не буде продовження дії прихистку, то ви можете залишитися через ВНЖ або ПМЖ. Наприклад, маючи дозвіл на роботу у цій країні, або навчання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Чи можу я подорожувати літаком по Європі використовуючи ТІЕ ? Без українського закордонного паспорта. Дякую

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AnnaG сказал:

Доброго дня. Чи можу я подорожувати літаком по Європі використовуючи ТІЕ ? Без українського закордонного паспорта. Дякую

 

А на автобусі чи поїзді ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AnnaG сказал:

Доброго дня. Чи можу я подорожувати літаком по Європі використовуючи ТІЕ ? Без українського закордонного паспорта. Дякую

 

 

44 минуты назад, AnnaG сказал:

А на автобусі чи поїзді ?

Доброрго дня, ТІЕ дійсний лише на території Іспанії, ви можете подорожувати з ним по території Іспанії або країн ЄС, але краще буде все ж таки мати при собі закордоний паспорт громадянина України

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alona сказал:

 

Доброрго дня, ТІЕ дійсний лише на території Іспанії, ви можете подорожувати з ним по території Іспанії або країн ЄС, але краще буде все ж таки мати при собі закордоний паспорт громадянина України

Дякую. Річ в тому, що паспорт здала на вклейку візи. І треба дуже виїхати в Німеччину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Маю таке питання. Я тепер маю Тіе в Іспанії до березня 2024 року. Після його закінчення я зможу його якось поновити якщо в мене небуде офіційної роботи а буду отримувати грошову допомогу?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...