Перейти до публікації

Чи мають українці право їздити в Україну та повертатись в ЄС


Alona

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Надія93 сказал:

Доброго дня.Підкажіть будь ласка,зараз в Іспанії,під тимчасовим захистом,має тархетту на 2 роки,але до цього був тимчасовий захист в Польщі.Чи можу я повернутись в Польщу відновити його?чи потрібно перед тим як їхати,відмовлятись в Іспанії?чи він автоматично анулюється?

Або можливо можна відмовитися в Польщі в посольстві Іспанії?

Треба спочатку анулювати в Іспанії і потім їхати у Польщу отримувати там новий документ 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alona сказав:

яккщо пермессо отримали до того, як ваші 90 днів безвізу закінчилися -то можете 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Може я тут знайду відповідь на питання. Я приїхала до Польші раніше 24 лютого, була віза, яка закінчилась в липні 2022 року. Заказ я на безвізі, а після закінчення 3 місяців безвізу в мене буде дозвіл на перебування в Польші (який мають зараз всі українці). Чи можу я після закінчення безвізу виїзджати в інші країни ЄС ? Буду рада, якщо мені тут допоможуть з цим питанням 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.08.2022 в 02:45, Alona сказав:

Добрий день, це залежить від країни, в якій ви отримали ВНЖ, наприклад в Німеччині на 21 день -щоб не залишитися без соц допомоги, і 180 днів на рік взагалі

Дуже дякую за вашу відповідь і проблема в тому, що я ніяк не можу знайти подібну інформацію про Румунію.

У Румунії у мене оформлений не ВНЖ, а тимчасовий захист. Якщо ви занете відповідь, будь ласка, поділіться.

Наперед дякую

з повагою Олена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Olena_ сказал:

Дуже дякую за вашу відповідь і проблема в тому, що я ніяк не можу знайти подібну інформацію про Румунію.

У Румунії у мене оформлений не ВНЖ, а тимчасовий захист. Якщо ви занете відповідь, будь ласка, поділіться.

Наперед дякую

з повагою Олена

Це питання краще особисто задати в центрі, де ви оформлювали захист, ситуація може відрізнятися в залежності від регіона країни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.08.2022 в 09:31, Alona сказав:

Треба спочатку анулювати в Іспанії і потім їхати у Польщу отримувати там новий документ 

А як анулювати?

А якщо в мене пройшли 90 днів безвізу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Надія93 сказал:

А як анулювати?

А якщо в мене пройшли 90 днів безвізу?

ВАм необхідно звернутися до центру, де ви реєструвалися в Іспанії і попередити їх, що бажаєте анулювати захист 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
05.08.2022 в 10:25, Alona сказав:

Українки, які отримали тимчасовий захист в одній з країн ЄС, мають право їздити додому в Україну та повертатись в Європу – як на короткий час, так і на довго. 

Вона підтвердила, що знає про проблему, коли українки після поїздки додому мали проблеми з поверненням до ЄС. Єврокомісарка запевнила, що в ЄС вже працюють над цим питанням.

За її словами, кожен, хто отримав захист ЄС, повинен мати право поїхати додому на короткий період, щоб відвідати батьків чи родину, чи з будь-якою іншою метою. Якщо жінки повертаються додому надовго – то для цього повинні знятись з реєстрації для тимчасового захисту. Але і тоді вони все одно мають право повернутись та зареєструватись повторно.

Тому, якщо ви скористались тимчасовим захистом в ЄС, то маєте право з будь-якої причини поїхати додому та право повернутись назад до країни ЄС, в якій ви зупинились. Навіть якщо статус тимчасового захисту був закритий.

Нагадаємо, в останній час почастішали випадки, коли українки після поїздки в Україну мали проблеми на кордоні з поверненням до країни, де отримали тимчасовий захист.

За матеріалами "Європейської правди". 

Підскажіть якщо я зробила тимчасовий захист в Угорщині ,але після Угорщини повернулась в Україну на два місяці ,біометричних днів немаю чи можу я повернутись в Угорщину ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.09.2022 в 00:01, Svitlana happy сказал:

Підскажіть якщо я зробила тимчасовий захист в Угорщині ,але після Угорщини повернулась в Україну на два місяці ,біометричних днів немаю чи можу я повернутись в Угорщину ?

Якщо у вас ще дійсний захист Угорщини - можете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Svitlana happy сказал:

А як дізнатись чи він дійсний ?

у документі, який вам видали має бути дата, до якої він дійсний. Або при отриманні документа вам повинні були сказати, до якої дати він видається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...